Inwestycje 2017-06-19T10:37:27+00:00

Witosa

Budynek Biurowo-uslugowy w Krakowie

Pragnę przedstawić najważniejsze informacje dotyczące naszej nowej inwestycji usługowo-biurowej w Krakowie. Nasz budynek mieści się u zbiegu najważniejszych tras przejazdowych naszego miasta jakimi są ulice Tischnera (wyjazd A4 Katowice,Rzeszów) oraz Witosa ( Pętla tramwajowo – autobusowa Kurdwanów 150m ) jako planowana w niedługim czasie III obwodnica Krakowa ( Trasa Łagiewnicka ).

Nasza inwestycja to 1017 metrów kwadratowych powierzchni całkowitej podzielonej pomiędzy 5 kondygnacji w tym jedna w tzw. Przyziemiu, doskonałej pod branżę usługową dzięki witrynie frontowej oraz powierzchni magazynowej. Parter to w całości powierzchnia przeznaczona pod wszelkiego rodzaju usługi. Pierwsze piętro oraz II i III kondygnacja to część biurowo-usługowa, jednak tak naprawdę to tylko od Państwa należy pomysł na adaptację naszej powierzchni!

Przejdź do oferty

Budynek z drzewem

Budynek Biurowo-komercyjny na ul. Marcika w Krakowie

Budynek z drzewem to 1200 metrów kwadratowych powierzchni która może być krokiem w przyszłość także dla twojej firmy.  Nasza inwestycja to połączenie harmonii przyrody z codziennością naszej pracy, stąd oryginalna architektura, ciekawy kształt, nowoczesne i innowacyjne materiały wykończeniowe,  a przede wszystkim w środku całości majestatyczne drzewo jako symbol naturalnego piękna.

Inwestycja w biznesowej dzielnicy Krakowa to także idealna lokalizacja w bliskiej odległości od węzła A4 (2 km) , CH Zakopianka, stacja kolejowa z której do centrum Krakowa podróż trwa tylko 12 minut (300m), pętla komunikacyjna MPK (500m), restauracja (100m) czy kompleks sportowy Crossfit (300m). Nasza realizacja może być krokiem w przyszłość także dla twojej firmy dzięki innowacyjnym technologiom które umieszczamy w naszych budynkach w celu uzyskania energooszczędności a także wygody działania. Zapraszamy Was do wspólnego kroku w przyszłość!

Grafit Atelier

Budynek biurowo-komercyjny na ulicy Marcika 27 w Krakowie

Grafit Atelier to pierwsza nasza inwestycja z grupy budynków biurowo – komercyjnych w Krakowie. Za projekt architektoniczny odpowiada uznany zakopiańskie biuro Karpiel&Steindel, Budynek o powierzchni 1400m2 został w całości skomercjalizowany w 2012 roku dzięki czemu ożywił on okolicę tworząc początek nowej biznesowej dzielnicy Krakowa. Inwestycja została wykonana w standardzie klasy A+ budynków komercyjnych, posiada wiele najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych, jak np. systemy rekuperacji powietrza, pomp ciepła czy indywidalnego opomiarowania elektrycznego lokali. W naszym budynku mieści się wiele firm związanych z branżą IT, medycyną czy także nasz autorski projekt  – restauracja dla rodzin z dziećmi La Forchetta.

Wilga Office

Budynek Biurowo-komercyjny na ulicy Marcika 2 w Krakowie

Wilga Office to kolejny projekt stworzony i skomercjalizowany przez naszą firmę, w grupie budynków biurowo – usługowych. Powstał w roku 2014, zaś za projekt architektoniczny odpowiada ATA Studio Design & Consulting Artur Trzepla. Inwestycja to 1200m2 powierzchni wykonanej w standardzie klasy A+ wykorzystywanej obecnie przez niezwykle prężne firmy z branży wysokich technologii. To kolejny projekt, który dzięki wysiłkom naszej firmy zmienił oblicze południowej dzielnicy Krakowa.

Jagiellońska

Apartamentowiec w Zakopanem

Inwestycja Jagiellońska w Zakopanem to eleganckie apartamenty stworzone we współpracy z biurem architektonicznym Karpiel&Steindel. Budynek powstał w 2010 roku i został zaprojektowany w formie skalnego nawisu z charakterystyczną bryłą wykończoną drewnem, szkłem i aluminium. Rozpoznawalny element wykończenia stanowią filary podtrzymujące balkony.

Lala i Biały Miś

Pensjonat Rodzinny w Dolinie Strążyńskiej Zakopanem

Pensjonat Rodzinny Lala i Biały Miś to doskonała propozycja na spędzenie urlopu z widokiem na Tatry dedykowana Rodzinom z dziećmi. Doskonała lokalizacja w kultowej części Zakopanego oraz widoki to nasz wielki atut by poczuć magię oraz atmosferę „Wypoczynkowej Stolicy Polski”, z naszej lokalizacji dzieli Was tylko 7 minut piechotą od wejścia do najpiękniejszej doliny tatrzańskiej jaką jest znana przez wszystkich Dolina Strążyska, słynny deptak Krupówki oraz centrum Zakopanego to 15 minut spacerem! Nasz pensjonat to wspaniała architektura stylu zakopiańskiego projektowana i wybudowana w 2016 roku jako zdobywca nagrody „Roku Witkiewiczowskiego”, posiada pięć rodzinnych przestronnych niezależnych apartamentów o wysokim standardzie z łazienkami, salonem, kuchnią, kącikiem dla dzieci (łóżeczka dla najmłodszych, przewijaki) oraz tarasem z którego tylko od Państwa zależy czy widok będzie na najbardziej znany z tatrzańskich szczytów jakim jest Giewont czy energetyczny widok stoków legendarnej Gubałówki!

Duże powierzchnie

Lala i Biały Miś posiadają także udogodnienia dla naszych najmłodszych Przyjaciół, dysponujemy salą zabaw dla najmłodszych gości w której można radośnie spędzić czas a rodzice mogą odpocząć przy dobrej książce i herbacie, posiadamy także pomieszczenie na sprzęt narciarski w sezonie zimowym lub latem na rower, sprzęt sportowy, czy dodatkowe atrybuty aktywnego wypoczynku, dysponujemy także możliwością polecenia Państwu instruktora narciarskiego (w okresie zimowym) oraz opieki lekarskiej w czasie pobytu. W okolicy naszego Pensjonatu mieści się wiele kawiarni, restauracji oraz barów charakteryzujących się świetną lokalną kuchnią.

La Forchetta

Restauracja w Krakowie

La Forchetta mieści się w budynku Grafit Atelier autorstwa pracowni architektonicznej Karpiel&Steindel. Projekt, dzięki pomysłom inwestorów, został wykorzystany do utworzeniu miejsca, w którym można dobrze i zdrowo zjeść, bez potrzeby dojazdu do centrum i konieczności poszukiwania parkingu.

www.laforchetta.pl